نصاب پارکت در تهران

شرکت آرین آرایه ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی برای انواع ساختمان ها اعم از منزل، ادارات، هتل ها، تالارها، کلینیک ها و … می باشد.

یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت، در زمینه فروش و ارائه خدمات پارکت و لمینت است که دارای گروهی مجرب و متعهد از نصاب پارکت در تهران می باشد و با سابقه در ارائه خدمات دکوراسیون و پارکت و لمینت در پروژه های بزرگ و کوچک و همچنین نصب پارکت و نصب لمینت سریع با بهترین و پایین ترین قیمت نصاب پارکت در سراسر ایران در ارائه هر چه بهتر خدمات می کوشد.

شرکت آرین آرایه ارائه دهنده خدمات دکوراسیون و پارکت و لمینت در تهران می باشد

کفپوش پارکت چندین سال است که به بازار کفپوش ها وارد شده و در زمانی کوتاه به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است که این نشان دهنده ی اهمیت زیبایی واهمیت وجود کفپوش در منزل است. به ویژه نوع لمینت این کفپوش ها که دارای عمر طولانی و کیفیت بسیار عالی و کاملا بی صدا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت آرین آرایه تماس بگیرید تا بهترین کیفیت نصب پارکت و نصب لمینت را به طور محسوس و تضمینی تجربه کنید.

توجه:
انتخاب یک پارکت یا لمینت با کیفیت و قیمت بالا بدون انتخاب یک نصاب پارکت خوب و حرفه ای، هدر دادن زمان و پول شماست.

نصاب لمینت کسی است که با توجه به نوع و طرح و نقشه ی پارکت، کار خود را انجام می دهد و نقش بسیار کلیدی و موثری را در نمایش زیبایی لمینت و پارکت ایفا می کند.

آماده سازی محیط برای نصب پارکت از جمله کارهایی چون صاف و صیقلی کردن کف زمین (جایی که پارکت نصب می شود)، پوشش کف زمین با فوم برای ایجاد عایقی مناسب، آغشته کردن چسب به کف که این مورد برای نصب پارکت معرق کاری شده است، همه ی این موارد از مهمترین نقش های نصاب پارکت است.

در این شرکت نصاب های پارکت به صورت حرفه ای انتخاب شده اند که میتوانند کار نصب و دکوراسیون کفپوش منزل یا محل کار شما را به صورت حرفه ای و زیبا در بیاورد.

تلفن اختصاصی:۰۹۱۲۹۲۱۵۳۰۷